Serwis
Bigówek na którym można polegać

Bigówki są urządzeniami niezbędnymi w drukarniach i drukarniach cyfrowych. Każdy użytkownik tego urządzenia wie, że drobna usterka może opóźnić i utrudnić pracę. Zaufany i solidny serwis to podstawa.

Serwis Bigówek na którym można polegać

Profesjonalna naprawa bigówek Morgana, Plockmatic, Cyklos, Tacho, Graphic Wizard, Opus i innych.

Potrzebna naprawa bądź serwis bigówek? Zapraszamy!

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w naprawie urządzeń dla poligrafii, w tym również bigówek. Nasz serwis wypracował sobie mocną pozycję na rynku, a najlepszym dowodem tego jest szerokie grono stałych, zadowolonych z naszych usług Klientów, którzy oddają swoje urządzenia na regularną konserwację w nasze ręce - równocześnie polecając nas nowym, którzy pilnie poszukują miejsca, w którym mogą kompleksowo i terminowo naprawić bigówkę.

Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz fachową naprawę bądź serwis bigówek pochodzących od producentów takich jak:

  • Morgana/Plockmatic
  • Cyklos
  • Tacho
  • Graphic Wizard
  • Opus

Kto skorzysta z naszego serwisu?

Usługi naszego serwisu kierujemy do wszystkich posiadaczy bigówek. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług klientów indywidualnych, mikro firmy czy duże korporacje i urzędy - służymy radą, kompleksową i terminową obsługą.

Nasza oferta to kompleksowa odpowiedź na potrzeby związane z usługami naprawy i konserwacji tych niezbędnych w każdej dobrze wyposażonej drukarni urządzeń. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę serwisową. Oddając bigówkę do naszego serwisu masz pewność dokładnej diagnozy, naprawy przeprowadzonej przez wyszkolonych techników oraz możliwie najkrótszy czas realizacji zlecenia.

Zapraszamy do kontaktu zarówno osoby posiadające już bigówki i szukające zaufanego serwisu oraz te osoby, które poszukują bigówki odpowiedniej dla swoich potrzeb. Odpowiemy na pytania, zaproponujemy rozwiązania oraz oczywiście kompleksowo zajmiemy się powierzonym urządzeniem.

Zapraszamy do kontaktu:

Telefon 22 754 74 33 Telefon 602 392 875

E-mail: serwis@biuromaszyny.pl

Dlaczego u nas warto serwisować sprzęt poligraficzny?

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, a wszelkie urządzenia biurowe bądź poligraficzne właściwie nie mają przed nami tajemnic. To wszystko sprawia, iż potrafimy z każdego oddanego w nasze ręce sprzętu wyciągnąć to, co najlepsze - i to często nawet wtedy, gdy wydawałoby się, iż nie pozostaje nic innego jak tylko spisać go na straty i kupić nowy. Poprzez swoje profesjonalne działania, korzystając ze specjalistycznej wiedzy udowadniamy, iż zawsze warto spróbować przywrócić dany sprzęt do lat świetności!

Co można zyskać stawiając na nasz serwis?

Wybierając nasz serwis mają Państwo pewność co do jakości oferowanych usług. Mamy 15 lat doświadczenia i szerokie grono Klientów. Mamy także wsparcie największych producentów i importerów w Polsce, z którymi współpracujemy. Dzięki temu posiadamy dostęp do części zamiennych i eksploatacyjnych oraz do specjalistów serwisowych poszczególnych producentów, którzy w nietypowych sytuacjach są gotowi wspomóc nas swoją wiedzą.

Korzystając z naszej pomocy otrzymują Państwo gwarancję na wykonaną usługę i wymieniane części zamienne (od 3 do 12 m-cy). Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, co daje gwarancję profesjonalnie wykonanej naprawy lub konserwacji. Oferujemy również doradztwo i pomoc on-line lub telefoniczną. To wszystko powoduje, że nasz serwis to najlepszy z możliwych wyborów. Stawiamy na partnerskie relacje i budowanie długotrwałej współpracy z naszymi klientami.

Proponujemy Państwu możliwość odbioru urządzeń z Państwa biura i przewiezienie do naszego serwisu.

Na terenie Województwa mazowieckiego zwykle odbywa się to naszym transportem.

Na terenie kraju korzystamy z usług firm kurierskich.

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt drogą mailową lub telefonicznie.