Serwis
Bindownic na którym można polegać

Bindowanie to jedna z najważniejszych praktyk przydatna w biurach, na uczelniach czy wielu innych przedsiębiorstwach.

Serwis Bindownic na którym można polegać

Naprawa, serwis bindownic - zapraszamy!

Niestety, jak to zwykle bywa w kwestii urządzeń biurowych oprócz tego, iż są niezwykle użyteczne, od czasu do czasu ulegają mniejszej bądź większej usterce. Pojawia się konieczność naprawy i skorzystania z usług serwisowych, a jest to pole działań będące specjalizacją naszej firmy.

Naprawa/serwis bindownic - zapraszamy!

Oferujemy różnorodne usługi serwisowe dotyczące bindownic. Są to nie tylko naprawy i przeglądy pogwarancyjne, ale także okresowe przeglądy konserwacyjne wydłużające żywotność urządzenia. Regularnie konserwowana bindownica wydajniej pracuje, nie zacinają się noże, zdecydowanie rzadziej dochodzi do awarii. Komfort pracy ma duże znaczenie w przypadku bindownic, które wykorzystywane są do intensywnej eksploatacji.

Zapewniamy profesjonalne usługi w możliwie krótkich terminach. Nasz fachowy zespół serwisowy i wysoki poziom usług logistycznych pozwalają nam w krótkim czasie naprawić i zwrócić Państwu bindownicę.

Zajmujemy się naprawą i serwisem bindownic wiodących producentów:

  • Argo
  • GBC
  • Opus
  • Renz
  • Wallner

Usługi świadczymy w kompleksowy i profesjonalny sposób. W naszym serwisie można także zamówić wszystkie potrzebne części zamienne.

Dlaczego u nas warto naprawić swoją bindownicę?

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak zaprosić z tego miejsca do skorzystania z naszych usług, a jeśli pojawiają się jakiekolwiek pytania odnośnie do serwisu bindownic - zachęcamy serdecznie do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu:

Telefon 22 754 74 33 Telefon 602 392 875

E-mail: serwis@biuromaszyny.pl

Dlaczego u nas warto serwisować sprzęt poligraficzny?

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, a wszelkie urządzenia biurowe bądź poligraficzne właściwie nie mają przed nami tajemnic. To wszystko sprawia, iż potrafimy z każdego oddanego w nasze ręce sprzętu wyciągnąć to, co najlepsze - i to często nawet wtedy, gdy wydawałoby się, iż nie pozostaje nic innego jak tylko spisać go na straty i kupić nowy. Poprzez swoje profesjonalne działania, korzystając ze specjalistycznej wiedzy udowadniamy, iż zawsze warto spróbować przywrócić dany sprzęt do lat świetności!

Co można zyskać stawiając na nasz serwis?

Wybierając nasz serwis mają Państwo pewność co do jakości oferowanych usług. Mamy 15 lat doświadczenia i szerokie grono Klientów. Mamy także wsparcie największych producentów i importerów w Polsce, z którymi współpracujemy. Dzięki temu posiadamy dostęp do części zamiennych i eksploatacyjnych oraz do specjalistów serwisowych poszczególnych producentów, którzy w nietypowych sytuacjach są gotowi wspomóc nas swoją wiedzą.

Korzystając z naszej pomocy otrzymują Państwo gwarancję na wykonaną usługę i wymieniane części zamienne (od 3 do 12 m-cy). Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, co daje gwarancję profesjonalnie wykonanej naprawy lub konserwacji. Oferujemy również doradztwo i pomoc on-line lub telefoniczną. To wszystko powoduje, że nasz serwis to najlepszy z możliwych wyborów. Stawiamy na partnerskie relacje i budowanie długotrwałej współpracy z naszymi klientami.

Proponujemy Państwu możliwość odbioru urządzeń z Państwa biura i przewiezienie do naszego serwisu.

Na terenie Województwa mazowieckiego zwykle odbywa się to naszym transportem.

Na terenie kraju korzystamy z usług firm kurierskich.

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt drogą mailową lub telefonicznie.