Serwis
Foliarek na którym można polegać

Foliarka to bardzo przydatne, nowoczesne urządzenie, niezbędne w drukarniach, drukarniach cyfrowych i biurach w działach poligraficznych.

Serwis Foliarek na którym można polegać

Profesjonalna naprawa foliarek GBC, Catena, Champion, Opus, Excelam i innych.

Aby foliarka / laminator rolowy pracowała wydajnie i bez zakłóceń potrzebne są regularne przeglądy i serwis. Ważne, aby nie lekceważyć nawet drobnych usterek, gdyż te mogą powodować dalsze uszkodzenia i doprowadzić do poważnych awarii urządzenia. To z kolei może oznaczać większe koszty i stratę cennego czasu na realizację zleceń. Jednak, aby to wszystko w istocie miało miejsce konieczne jest znalezienie firmy oferującej kompleksowe i profesjonalne usługi naprawy i serwisu foliarek.

Oto jesteśmy - do usług!

Działamy sprawnie i terminowo. Oferujemy usługi naprawy i serwisu na najwyższym poziomie.

Każda z naszych usług jest realizowana przez fachowców, posiadających wiele lat doświadczenia. Jest to gwarancja należytego wykonania usługi.

W szczególny sposób zapraszamy do nas Klientów z foliarkami wymagającymi regeneracji wałków silikonowych, uszkodzonymi grzałkami, uszkodzonym sterowaniem.

W naszym serwisie zajmujemy się foliarkami takich producentów jak:

  • GBC
  • Catena
  • Champion
  • Opus.
  • Excelam
  • I innych

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Poza wspomnianym wyżej doświadczeniem jesteśmy bardzo otwarci na innowacyjne rozwiązania dla jeszcze większego ulepszenia oferowanych przez nas usług. Wszystko po to, by nasi klienci byli maksymalnie zadowoleni, maszyny naprawione jak najlepiej, a czas realizacji naprawy, serwisu czy regeneracji był możliwie jak najkrótszy. Dokonujemy wstępnej diagnozy i wyceny, tak by każdy wiedział czego się spodziewać, ile to może kosztować i jak długo może to trwać. Mamy świadomość, iż dla każdej firmy czy też klienta indywidualnego takie informacje mają ogromne znaczenie.

Zapraszamy do kontaktu:

Telefon 22 754 74 33 Telefon 602 392 875

E-mail: serwis@biuromaszyny.pl

Dlaczego u nas warto serwisować sprzęt poligraficzny?

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, a wszelkie urządzenia biurowe bądź poligraficzne właściwie nie mają przed nami tajemnic. To wszystko sprawia, iż potrafimy z każdego oddanego w nasze ręce sprzętu wyciągnąć to, co najlepsze - i to często nawet wtedy, gdy wydawałoby się, iż nie pozostaje nic innego jak tylko spisać go na straty i kupić nowy. Poprzez swoje profesjonalne działania, korzystając ze specjalistycznej wiedzy udowadniamy, iż zawsze warto spróbować przywrócić dany sprzęt do lat świetności!

Co można zyskać stawiając na nasz serwis?

Wybierając nasz serwis mają Państwo pewność co do jakości oferowanych usług. Mamy 15 lat doświadczenia i szerokie grono Klientów. Mamy także wsparcie największych producentów i importerów w Polsce, z którymi współpracujemy. Dzięki temu posiadamy dostęp do części zamiennych i eksploatacyjnych oraz do specjalistów serwisowych poszczególnych producentów, którzy w nietypowych sytuacjach są gotowi wspomóc nas swoją wiedzą.

Korzystając z naszej pomocy otrzymują Państwo gwarancję na wykonaną usługę i wymieniane części zamienne (od 3 do 12 m-cy). Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, co daje gwarancję profesjonalnie wykonanej naprawy lub konserwacji. Oferujemy również doradztwo i pomoc on-line lub telefoniczną. To wszystko powoduje, że nasz serwis to najlepszy z możliwych wyborów. Stawiamy na partnerskie relacje i budowanie długotrwałej współpracy z naszymi klientami.

Proponujemy Państwu możliwość odbioru urządzeń z Państwa biura i przewiezienie do naszego serwisu.

Na terenie Województwa mazowieckiego zwykle odbywa się to naszym transportem.

Na terenie kraju korzystamy z usług firm kurierskich.

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt drogą mailową lub telefonicznie.