Serwis
gilotyn na którym można polegać

Bardzo serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - profesjonalnej naprawy i serwisu gilotyn.

Serwis gilotyn na którym można polegać

Profesjonalna naprawa gilotyn Argo, Dahle, Eba, Ideal, Opus, Rc, Rexel oraz innych.

Gilotyny to bardzo szczególne urządzenia niezbędne w wielu biurach, firmach czy instytucjach. Odpowiednio dobrane gilotyny pozwalają nam bezproblemowo wykonywać nasze obowiązki i powierzone zadania. Osoby posiadające i użytkujące gilotyny na co dzień wiedzą, jak ważne jest utrzymanie gilotyny w tym ostrza w dobrej kondycji. Warto mieć zaufany i profesjonalny serwis, gdzie można zadzwonić w razie awarii czy usterki.

Naprawa i serwis gilotyn - jesteśmy do usług!

Dlaczego warto oddać urządzenie w nasze ręce? Posiadamy duże doświadczenie w branży, a w naprawie i serwisie gilotyn specjalizujemy się od lat. Dzięki temu potrafimy profesjonalnie i szybko zdiagnozować problem i go naprawić.W ramach naszego wyspecjalizowanego serwisu możemy zaoferować szerokie spektrum usług wraz częściami zamiennymi.

W ramach naszego wyspecjalizowanego serwisu możemy zaoferować szerokie spektrum usług wraz częściami zamiennymi.

W naszym serwisie zajmujemy się gilotynami następujących producentów:

  • Argo
  • Dahle
  • Eba
  • Ideal
  • Opus
  • Rc
  • Rexel

Specjalizujemy się w konserwacji i naprawie gilotyn, tak aby każdy użytkownik tych urządzeń był zadowolony podczas pracy. Polecamy nasze usługi firmom, które użytkują gilotyny do profesjonalnych usług, ale zachęcamy do kontaktu także osoby indywidualne, które chcą skorzystać z naszej fachowej wiedzy i umiejętności.

Gilotyna - jak nowa!

Zapraszamy zatem do nas wszystkich, którzy planują zakup lub już posiadają gilotynę. Odpowiemy na Państwa pytania, rozwiejemy wątpliwości, podpowiemy rozwiązanie problemu dotyczące zarówno gilotyn biurowych, jak i urządzeń wysokowydajnych. Obejrzymy, doradzimy, naprawimy, naostrzymy.

Świadczenie profesjonalnych i kompleksowych usług oraz zaufanie naszych Klientów to nasz podstawowy cel.

Zachęcamy zatem do wybrania nas, w celu naprawy bądź serwisu gilotyny, a w razie dodatkowych pytań, do kontaktu z nami.

Zapraszamy do kontaktu:

Telefon 22 754 74 33 Telefon 602 392 875

E-mail: serwis@biuromaszyny.pl

Dlaczego u nas warto serwisować sprzęt poligraficzny?

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, a wszelkie urządzenia biurowe bądź poligraficzne właściwie nie mają przed nami tajemnic. To wszystko sprawia, iż potrafimy z każdego oddanego w nasze ręce sprzętu wyciągnąć to, co najlepsze - i to często nawet wtedy, gdy wydawałoby się, iż nie pozostaje nic innego jak tylko spisać go na straty i kupić nowy. Poprzez swoje profesjonalne działania, korzystając ze specjalistycznej wiedzy udowadniamy, iż zawsze warto spróbować przywrócić dany sprzęt do lat świetności!

Co można zyskać stawiając na nasz serwis?

Wybierając nasz serwis mają Państwo pewność co do jakości oferowanych usług. Mamy 15 lat doświadczenia i szerokie grono Klientów. Mamy także wsparcie największych producentów i importerów w Polsce, z którymi współpracujemy. Dzięki temu posiadamy dostęp do części zamiennych i eksploatacyjnych oraz do specjalistów serwisowych poszczególnych producentów, którzy w nietypowych sytuacjach są gotowi wspomóc nas swoją wiedzą.

Korzystając z naszej pomocy otrzymują Państwo gwarancję na wykonaną usługę i wymieniane części zamienne (od 3 do 12 m-cy). Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, co daje gwarancję profesjonalnie wykonanej naprawy lub konserwacji. Oferujemy również doradztwo i pomoc on-line lub telefoniczną. To wszystko powoduje, że nasz serwis to najlepszy z możliwych wyborów. Stawiamy na partnerskie relacje i budowanie długotrwałej współpracy z naszymi klientami.

Proponujemy Państwu możliwość odbioru urządzeń z Państwa biura i przewiezienie do naszego serwisu.

Na terenie Województwa mazowieckiego zwykle odbywa się to naszym transportem.

Na terenie kraju korzystamy z usług firm kurierskich.

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt drogą mailową lub telefonicznie.