Serwis
Kopertownic i Falcerek na którym można polegać

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy wszystkich posiadających kopertownice i falcerki marek takich jak Pitney Bowes, Cyklos, Ideal, Uchida, Morgana, Plockmatic i szukają sprawdzonego serwisu, w którym można szybko i kompleksowo je naprawić.

Serwis Kopertownic i Falcerek na którym można polegać

Profesjonalna naprawa kopertownice oraz falcerek Pitney Bowes, Uchida, Morgana, Plockmatic, Ideal, Cyklos i innych.

Właśnie u nas jest to możliwe, bowiem dysponujemy odpowiednią wiedzą, a pracujący w naszym serwisie fachowcy to specjaliści z wieloma latami doświadczeń i dziesiątkami napraw na koncie.

Warto nam zaufać!

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i serwisie kopertownic i falcerek. Zajmując się na co dzień doborem, sprzedażą i obsługą posprzedażną dostarczonych urządzeń możemy na temat niniejszych maszyn powiedzieć wiele i pomóc w prawie każdym problemie.

Problem z kopertowaniem i falcowaniem? Pora zgłosić się do nas!

Wiemy jak i czemu się przyjrzeć w powierzonym nam urządzeniu, by przywrócić mu pełną sprawność. Zajmujemy się nie tylko usuwaniem bieżących usterek, ale także regeneracją wyeksploatowanych urządzeń. Regenerujemy wałki gumowe i silikonowe, mamy dostęp do części zamiennych potrzebnych do napraw głównych. Realizujemy przeglądy okresowe, aby zapewnić bezproblemową eksploatację kopertownic i falcerek. Lepiej zatem zapobiegać niż leczyć i oddać kopertownicę lub falcerkę w nasze ręce, zanim dojdzie do poważnych uszkodzeń mechanicznych, które w efekcie mogłyby doprowadzić do dużo wyższych kosztów naprawy.

Solidne podejście do usługi jaką jest naprawa i serwis kopertownic i falcerek.

Zanim dokonamy jakichkolwiek działań naprawczych bądź regeneracyjnych - zawsze w pierwszej kolejności dokonujemy porządnej, profesjonalnej analizy stanu urządzenia. Dzięki temu możemy podać Klientowi diagnozę i wycenę. Zapraszamy jeszcze raz klientów posiadających urządzenia takich producentów jak Pitney Bowes, Uchida, Morgana, Plockmatic, Ideal, Cyklos i innych.

Pozostaje nam tylko zaprosić do skorzystania z naszej oferty, a w razie pytań - zachęcamy do kontaktu!

Zapraszamy do kontaktu:

Telefon 22 754 74 33 Telefon 602 392 875

E-mail: serwis@biuromaszyny.pl

Dlaczego u nas warto serwisować sprzęt poligraficzny?

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, a wszelkie urządzenia biurowe bądź poligraficzne właściwie nie mają przed nami tajemnic. To wszystko sprawia, iż potrafimy z każdego oddanego w nasze ręce sprzętu wyciągnąć to, co najlepsze - i to często nawet wtedy, gdy wydawałoby się, iż nie pozostaje nic innego jak tylko spisać go na straty i kupić nowy. Poprzez swoje profesjonalne działania, korzystając ze specjalistycznej wiedzy udowadniamy, iż zawsze warto spróbować przywrócić dany sprzęt do lat świetności!

Co można zyskać stawiając na nasz serwis?

Wybierając nasz serwis mają Państwo pewność co do jakości oferowanych usług. Mamy 15 lat doświadczenia i szerokie grono Klientów. Mamy także wsparcie największych producentów i importerów w Polsce, z którymi współpracujemy. Dzięki temu posiadamy dostęp do części zamiennych i eksploatacyjnych oraz do specjalistów serwisowych poszczególnych producentów, którzy w nietypowych sytuacjach są gotowi wspomóc nas swoją wiedzą.

Korzystając z naszej pomocy otrzymują Państwo gwarancję na wykonaną usługę i wymieniane części zamienne (od 3 do 12 m-cy). Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, co daje gwarancję profesjonalnie wykonanej naprawy lub konserwacji. Oferujemy również doradztwo i pomoc on-line lub telefoniczną. To wszystko powoduje, że nasz serwis to najlepszy z możliwych wyborów. Stawiamy na partnerskie relacje i budowanie długotrwałej współpracy z naszymi klientami.

Proponujemy Państwu możliwość odbioru urządzeń z Państwa biura i przewiezienie do naszego serwisu.

Na terenie Województwa mazowieckiego zwykle odbywa się to naszym transportem.

Na terenie kraju korzystamy z usług firm kurierskich.

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt drogą mailową lub telefonicznie.