Serwis
laminatorów na którym można polegać

Laminowanie na przestrzeni lat jeszcze ani razu nie straciło na popularności - nic dziwnego, bowiem dzisiejsze laminatory są jeszcze bardziej skuteczne, pracują szybciej, wydajnieji lepiej.

Serwis laminatorów na którym można polegać

Profesjonalna naprawa laminatorów Opus, Argo, Wallner, GBC, Fellowes i wielu innych.

Laminatory jak każde inne urządzenia intensywnie eksploatowane wymagają od czasu do czasu przeglądu okresowego lub naprawy. Nie ważne czy jest to drobna usterka czy poważna awaria dobrze jest mieć zaufany i profesjonalny serwis, który naprawi laminator.

Dlaczego nasza firma jest godna zaufania?

Nasz serwis posiada długoletnie doświadczenie i profesjonalny zespół serwisowy. Naprawy świadczymy kompleksowo i w możliwie krótkich terminach. Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji z klientem, który zadowolony z serwisu będzie do nas wracał z kolejnymi urządzeniami. Z powodzeniem naprawiamy czy serwisujemy laminatory marek:

  • Opus
  • Argo
  • Wallaner
  • GBC
  • Fellowes
  • I wielu innych

Oddając laminator do naszego serwisu masz pewność usługi na najwyższym poziomie. Wykonamy kompleksową naprawę czy regenerację laminatora, dbając o każdy jej szczegół. Naszym celem jest zadowolenie Klientów oraz pełna funkcjonalność urządzenia.

Naprawa i serwis laminatorów - profesjonalnie i kompleksowo

W naszym serwisie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wyszkolonym pracownikom wykonujemy dokładne oględziny laminatora, diagnozujemy usterkę i wykonujemy kompleksową naprawę. Dzięki tak wykonanej usłudze urządzenie jest w pełni sprawne i może wrócić do klienta, aby pracować bez problemów przez kolejne lata.

Na tle konkurencji na serwis wyróżnia profesjonalizm naszych pracowników, kompleksowe podejście do napraw oraz terminowość. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a w razie pytań do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu:

Telefon 22 754 74 33 Telefon 602 392 875

E-mail: serwis@biuromaszyny.pl

Dlaczego u nas warto serwisować sprzęt poligraficzny?

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, a wszelkie urządzenia biurowe bądź poligraficzne właściwie nie mają przed nami tajemnic. To wszystko sprawia, iż potrafimy z każdego oddanego w nasze ręce sprzętu wyciągnąć to, co najlepsze - i to często nawet wtedy, gdy wydawałoby się, iż nie pozostaje nic innego jak tylko spisać go na straty i kupić nowy. Poprzez swoje profesjonalne działania, korzystając ze specjalistycznej wiedzy udowadniamy, iż zawsze warto spróbować przywrócić dany sprzęt do lat świetności!

Co można zyskać stawiając na nasz serwis?

Wybierając nasz serwis mają Państwo pewność co do jakości oferowanych usług. Mamy 15 lat doświadczenia i szerokie grono Klientów. Mamy także wsparcie największych producentów i importerów w Polsce, z którymi współpracujemy. Dzięki temu posiadamy dostęp do części zamiennych i eksploatacyjnych oraz do specjalistów serwisowych poszczególnych producentów, którzy w nietypowych sytuacjach są gotowi wspomóc nas swoją wiedzą.

Korzystając z naszej pomocy otrzymują Państwo gwarancję na wykonaną usługę i wymieniane części zamienne (od 3 do 12 m-cy). Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, co daje gwarancję profesjonalnie wykonanej naprawy lub konserwacji. Oferujemy również doradztwo i pomoc on-line lub telefoniczną. To wszystko powoduje, że nasz serwis to najlepszy z możliwych wyborów. Stawiamy na partnerskie relacje i budowanie długotrwałej współpracy z naszymi klientami.

Proponujemy Państwu możliwość odbioru urządzeń z Państwa biura i przewiezienie do naszego serwisu.

Na terenie Województwa mazowieckiego zwykle odbywa się to naszym transportem.

Na terenie kraju korzystamy z usług firm kurierskich.

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt drogą mailową lub telefonicznie.