Serwis
niszczarek na którym można polegać

Specjalizujemy się w profesjonalnej i kompleksowej naprawie i serwisie niszczarek dokumentów - zapraszamy do zapoznania się z naszą gamą usług.

Serwis niszczarek na którym można polegać

Profesjonalna naprawa niszczarek, zniszczarek Fellows, Ideal, Wallner, Dahle, Ewa, HSM, Kobra, Opus, Rexel i innych.

Zachęcamy do korzystania z naszej pomocy, w ramach której oferujemy szerokie spektrum usług - w tym między innymi zapewniamy:

 • Przeglądy niszczarek
 • Konserwacje okresowe
 • Sprzedaż części zamiennych
 • Sprzedaż materiałów eksploatacyjnych
 • Naprawy pogwarancyjne

Każdą z wymienionych usług wykonujemy szybko i starannie - a jest to zasługa zespołu specjalistów w zakresie obsługi serwisowej niszczarek, dla których urządzenia te nie mają tajemnic. Szczególnie zapraszamy osoby, firmy i instytucje poszukające nieprzypadkowego Partnera, który rzetelnie i profesjonalnie zajmie się serwisowaniem Państwa niszczarki przez długie lata.

Obsługujemy urządzenia następujących marek:

 • Fellowes
 • Wallner
 • Dahle
 • EBA
 • HSM
 • Ideal
 • Kobra
 • Opus
 • Rexel
 • I innych

Niszczarki dokumentów to niezbędne urządzenia w każdym biurze, korporacji, urzędzie czy szkole. Muszą każdego dnia być gotowe do pracy, dlatego tak ważne jest by mieć sprawdzony i zaufany serwis, w którym zawsze można liczyć na profesjonalizm i szybką naprawę. Tym się zajmujemy, specjalizujemy i w tym jesteśmy najlepsi. Jak można zauważyć zapewniamy naprawę i konserwację niszczarek wiodących producentów obecnych na rynku polskim i światowym. Naszą domeną poza fachowością jest także uczciwość - Nasz klient jest informowany o kolejnych etapach napraw oraz o wszelkich kosztach z niej wynikających. Nad wszystkim czuwa nasz wyspecjalizowany personel techniczny - to dzięki tak profesjonalnemu zespołowi pracowników możemy Państwu zapewnić naprawę szybką i w rozsądnej cenie. Dzięki temu świadczony przez nas serwis jest na najwyższym poziomie.

Nasz serwis niszczarek biurowych wyróżnia się na tle konkurencji:

 • Dokładnością i niezawodnością realizowanych usług
 • Szczegółową ekspertyzą techniczną wykonaną przez fachowców
 • Szybką i dokładną diagnozą urządzenia
 • Gwarancją na oryginalne zakupione u nas części
 • Wykonujemy dokładne sprawdzanie stanu zużycia niszczarki, na życzenie Klienta potwierdzone pisemnym certyfikatem

To nie wszystko! Naszym Klientom w razie potrzeby zapewniamy także fachowe doradztwo, co do wyboru nowej niszczarki, a sprzedawane przez nas części eksploatacyjne takie jak koła zębate i wiele innych to gwarancja skutecznego przedłużenia wykorzystania danego urządzenia. Podchodząc kompleksowo do naszych usług zapewniamy też w ramach naprawy czyszczenie i konserwowanie oddanych w nasze ręce urządzeń.

Zapraszamy zatem do nas wszystkich ,którzy planują zakup lub już posiadają niszczarkę. Odpowiemy na Państwa pytania, rozwiejemy wątpliwości, podpowiemy rozwiązanie problemu dotyczące zarówno niszczarek biurowych jak i przemysłowych. Obejrzymy, doradzimy, naprawimy, wyczyścimy.

Świadczenie profesjonalnych i kompleksowych usług oraz zaufanie naszych Klientów to nasze podstawowe cele.

Zapraszamy serdecznie.

Zapraszamy do kontaktu:

Telefon 22 754 74 33 Telefon 602 392 875

E-mail: serwis@biuromaszyny.pl

Dlaczego u nas warto serwisować sprzęt poligraficzny?

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, a wszelkie urządzenia biurowe bądź poligraficzne właściwie nie mają przed nami tajemnic. To wszystko sprawia, iż potrafimy z każdego oddanego w nasze ręce sprzętu wyciągnąć to, co najlepsze - i to często nawet wtedy, gdy wydawałoby się, iż nie pozostaje nic innego jak tylko spisać go na straty i kupić nowy. Poprzez swoje profesjonalne działania, korzystając ze specjalistycznej wiedzy udowadniamy, iż zawsze warto spróbować przywrócić dany sprzęt do lat świetności!

Co można zyskać stawiając na nasz serwis?

Wybierając nasz serwis mają Państwo pewność co do jakości oferowanych usług. Mamy 15 lat doświadczenia i szerokie grono Klientów. Mamy także wsparcie największych producentów i importerów w Polsce, z którymi współpracujemy. Dzięki temu posiadamy dostęp do części zamiennych i eksploatacyjnych oraz do specjalistów serwisowych poszczególnych producentów, którzy w nietypowych sytuacjach są gotowi wspomóc nas swoją wiedzą.

Korzystając z naszej pomocy otrzymują Państwo gwarancję na wykonaną usługę i wymieniane części zamienne (od 3 do 12 m-cy). Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, co daje gwarancję profesjonalnie wykonanej naprawy lub konserwacji. Oferujemy również doradztwo i pomoc on-line lub telefoniczną. To wszystko powoduje, że nasz serwis to najlepszy z możliwych wyborów. Stawiamy na partnerskie relacje i budowanie długotrwałej współpracy z naszymi klientami.

Proponujemy Państwu możliwość odbioru urządzeń z Państwa biura i przewiezienie do naszego serwisu.

Na terenie Województwa mazowieckiego zwykle odbywa się to naszym transportem.

Na terenie kraju korzystamy z usług firm kurierskich.

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt drogą mailową lub telefonicznie.