Serwis
zszywaczy na którym można polegać

Zszywacze to podstawowe narzędzia do produkcji w każdej drukarni i pracy w każdym biurze. Są nieodzowną częścią ich wyposażenia.

Serwis zszywaczy na którym można polegać

Profesjonalna naprawa zszywaczy Plockmatic, Morgana, Argo, Ideal, Novus, Rapid, Skrebba, Leitz, Rexe, Laco i innych.

Jednak - jak to bywa z każdymi, nawet najbardziej solidnymi urządzeniami, również i zszywacze mogą prędzej bądź później potrzebować naprawy, a już na pewno rutynowej kontroli ich stanu. Jest to ważne – przede wszystkim z uwagi na ich intensywną eksploatację, a z drugiej strony także dlatego iż jeśli wykryje się jakąś usterkę bądź wadę odpowiednio wcześnie - można sobie zaoszczędzić wiele nieprzyjemności.

Dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji jeśli macie kłopoty ze swoim zszywaczem.

Dlaczego warto oddać zszywacze właśnie do naszego serwisu?

Korzystanie z naszych usług wybrało już duże grono Klientów – zadowolonych i wracających po fachowe doradztwo i usługi. To chyba najlepsza rekomendacja naszego serwisu, jaką moglibyśmy otrzymać. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług klientów indywidualnych, a także firmy i instytucje dysponującymi zszywaczami marek, m.in.:

 • Plockmatic
 • Morgana
 • Argo
 • Ideal
 • Novus
 • Rapid
 • Skrebba
 • Leitz
 • Rexe
 • Laco
 • I innych

Co możemy zagwarantować przy serwisie zszywaczy?

Profesjonalny serwis i możliwie krótkie terminy realizacji. Wyróżnia nas także spore doświadczenie w branży, dzięki czemu radzimy sobie nawet z trudnymi przypadkami serwisowymi. Dzięki naszym wykwalifikowanym technikom stawiamy właściwe diagnozy, oferujemy kompleksowe naprawy i przeglądy w możliwie krótkim czasie. Na życzenie klienta możemy odebrać urządzenie naszym transportem.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz serwis był godny zaufania i profesjonalny. Jeżeli więc posiadają Państwo zszywacz, który wymaga przeglądu lub naprawy zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Zapraszamy do kontaktu:

Telefon 22 754 74 33 Telefon 602 392 875

E-mail: serwis@biuromaszyny.pl

Dlaczego u nas warto serwisować sprzęt poligraficzny?

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, a wszelkie urządzenia biurowe bądź poligraficzne właściwie nie mają przed nami tajemnic. To wszystko sprawia, iż potrafimy z każdego oddanego w nasze ręce sprzętu wyciągnąć to, co najlepsze - i to często nawet wtedy, gdy wydawałoby się, iż nie pozostaje nic innego jak tylko spisać go na straty i kupić nowy. Poprzez swoje profesjonalne działania, korzystając ze specjalistycznej wiedzy udowadniamy, iż zawsze warto spróbować przywrócić dany sprzęt do lat świetności!

Co można zyskać stawiając na nasz serwis?

Wybierając nasz serwis mają Państwo pewność co do jakości oferowanych usług. Mamy 15 lat doświadczenia i szerokie grono Klientów. Mamy także wsparcie największych producentów i importerów w Polsce, z którymi współpracujemy. Dzięki temu posiadamy dostęp do części zamiennych i eksploatacyjnych oraz do specjalistów serwisowych poszczególnych producentów, którzy w nietypowych sytuacjach są gotowi wspomóc nas swoją wiedzą.

Korzystając z naszej pomocy otrzymują Państwo gwarancję na wykonaną usługę i wymieniane części zamienne (od 3 do 12 m-cy). Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, co daje gwarancję profesjonalnie wykonanej naprawy lub konserwacji. Oferujemy również doradztwo i pomoc on-line lub telefoniczną. To wszystko powoduje, że nasz serwis to najlepszy z możliwych wyborów. Stawiamy na partnerskie relacje i budowanie długotrwałej współpracy z naszymi klientami.

Proponujemy Państwu możliwość odbioru urządzeń z Państwa biura i przewiezienie do naszego serwisu.

Na terenie Województwa mazowieckiego zwykle odbywa się to naszym transportem.

Na terenie kraju korzystamy z usług firm kurierskich.

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt drogą mailową lub telefonicznie.